Taupymo programa “10+10”
Naujausiai paskelbta verslo idėja! Taupymo programa “10+10” Šiame straipsnyje yra aprašoma naujo tipo taupymo programa “10+10”, pateikiami jos privalumai ir nauda vartotojui bei apžvelgiamos jos perspektyvos ir galimybės. Visų pirma, reikia atsakyti į klausimą, kas tai yra? Tai speciali taupymo programa, skirta žmonėms, gaunantiems ir leidžiantiems grynuosius pinigus ir padedanti sutaupyti net 19 0/0 gaunamų pajamų, nepriklausomai nuo jų dydžio. Šios programos principas yra labai paprastas: tai tam tikros sumos atidėjimas nuo gaunamos ir išleidžiamos pinigų sumos. Tokiu būdu žmogus, nejausdamas didelio pinigų stygiaus, gali per ganėtinai trumpą laiką sukaupti pakankamai didelį kiekį santaupų. Ši programa puikiausiai tinka kiekvienam žmogui, gaunančiam reguliarias mėnesines pajamas. Jei jos svyruoja tarp 1000 – 2000 litų, per 12 mėn. galima sukaupti nuo 2280 iki 18000litų santaupų. Visa tai pasiekiama, nejaučiant ypatingo finansinio nepritekliaus!
Mes visi esame tarsi gigantiškos pinigų judėjimo grandies dalis. Mes gauname kažkokias reguliarias lėšas, atlyginimą, autorinį honorarą ar kita, tada juos leidžiame savo reikmėms (sako, kiti dar sugeba dar ir dalį jų atidėti taupymui, bet asmeniškai aš tuo netikiu 🙂 , taigi visi pinigai nuolatos sukasi ratu arba paprastai tariant „eina per rankas“ (nebūtinai tiesiogiai). O štai čia ir turime pačią esmę – iš abiejų atliekamų veiksmų (pinigų gavimo bei leidimo) dalį jų galime ir turime atidėti taupymui! Leiskite pasikartoti – iš abiejų atliekamų veiksmų (pinigų gavimo bei leidimo) dalį jų galime ir turime atidėti taupymui! Kodėl ir kaip? Pirmoji programos dalis jau senokai įgyvendinama daugelyje pasaulio bankų, ji vadinama debetu (tiesioginiu pinigų nuskaitymu), taigi čia nieko naujo nepapasakosiu. Tačiau yra antroji – pinigų išleidimo dalis. Va čia ir sustokime. Iš savo patirties visi galime pasakyti, kad, tarkime, 10 procentų didesnė sąskaita už kasdienes paslaugas (apsipirkimai prekybos centruose, kirpykoje, degalinėje) nėra labai pastebima ar juntama. Todėl ir pati programa pagrįsta 10 procentų nuo gaunamų ir išleidžiamų lėšų sutaupymu. Būtent, 10 procentų – nuo gaunamų ir dar 10 procentų nuo išleidžiamų pinigų. Kaip visa tai galima įgyvendinti praktikoje? Programos įgyvendinimui reikalingą mums paslaugą galėtų suteikti kuris nors bankas, pasiūlęs specialias, su „10 + 10“ programa susietas mokėjimo korteles, kuriomis atsiskaitant, 10 procentų nuo išleidžiamos pinigų sumos būtų pervedama į kitą, terminuotojo indėlio sąskaitą. Paradoksalus atvejis – mes, leisdami pinigus, jaučiamės psichologiškai ramūs ir saugūs, nes kuo daugiau išleidžiame, tuo labiau auga mūsų indėlis banke. Įsidėmėkite – šioje programoje galioja paprastas principas – TAUPYTI PO TRUPUTĮ, BET NUOLATOS! KIEKVIENAS GAUNAMAS IR IŠLEIDŽIAMAS LITAS ATNEŠA PELNĄ!
Puikiai žinau, kad teorija atrodo gana sausai ir kažin ar patraukli. Todėl ir rekomenduoju visiems pabandyti pasinaudoti mano siūloma idėja. Gavę atlyginimą ar šiaip pinigų sumą, 10 procentų iš jos padėkite į kitą vokelį, sąskaitą ar kitą, Jums patogią vietą. Leisdami pinigus, darykite tą patį, vėlgi 10 procentų išleidžiamos sumos padėkite ten pat. Garantuoju, nustebsite, kaip nesijaučia papildomos išlaidos ir kaip lengvai taupomi pinigai J Ir, be abejonės, pajusite moralinį komfortą, leisdami pinigus, kadangi šis veiksmas tuo pačiu juos taupo!
- Taupykite kasdien, paskui tai taps jau įprasta ir savaime suprantama.
- Susidarykite kokį nors taupymo planą, tarkime, darykite tai mėnesį ar du. O paskui tiesiog imkite ir suskaičiuokite, kokią sumą pavyko sutaupyti. Asmeniškai pats buvau kiek nustebęs, kai visiškai nejusdamas, kad taupau, paskui suskaičiavau daugiau kaip 700 litų, sukauptų per porą gerų mėnesių. Tada pamatysite, kad tai tikrai VEIKIA!
Pagal kliento uždarbio dydį ir jo galimybes atidėti dalį lėšų taupymui, jis gali naudotis kelių lygių programomis, veikiančiomis aprašytosios principu. Kelių lygių programosPagal kliento uždarbio dydį ir jo galimybes atidėti dalį lėšų taupymui, jis gali naudotis kelių lygių programomis, veikiančiomis aprašytosios principu.
Programa “10+10”
Programa “20+20”
Programa “30+30”
Programa “40+40”
Programa “50+50”
Programų išraiška procentais nuo bendros sumos
|
Verslo idėją pristato